€ 15-16,50/h+zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie-dezynfekcja samolotów, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 26, 2021 3:55 am

Oferta od zaraz z Frankfurtu nad Menem przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Niemcy praca od zaraz na lotnisku bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: od 15 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: tymczasowa na 12 tygodni

Zakres zadań:

  • praca wykonywana jest w małych, zgranych grupach
  • obowiązkiem będzie szybkie wejście do samolotu i wykonanie swojej pracy, polegającej na odkurzeniu, umyciu i zdezynfekowaniu powierzchni
  • aktualnie używana jest chemia na bazie alkoholu

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • przykładanie się do obowiązków
  • zwinność

Zapewniamy:

  • gwarancja rozwoju
  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • stałą umowę
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie początkowo na 12 tygodni z możliwością przedłużenia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-dezynfekcja-samolotow-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 74605cf10766fb0