€ od 11/h

Bez języka praca Niemcy na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz, Amberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Amberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 8, 2020 4:58 am
  • Wygasa: 5 dni, 15 godzin

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie z Amberg dla budowlańców bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – wykończeniowiec

Miejsce zatrudnienia: Amberg, Niemcy

Zarobki: od 11 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac remontowych oraz wykończeniowych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało tynkowanie, szpachlowanie, szlifowanie, montaż regipsów, malowanie, stawianie ścian
  • ponadto osadzanie drzwi, kładzenie paneli itp.

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej niemieckiej lub polskiej
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy z narzędziami budowlanymi
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • dobre warunki finansowe i rozliczenia raz na tydzień
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • narzędzia do pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • +48 509 594 741

Prosimy wyłącznie o telefony w godzinach wieczornych. Prosimy o nie przesyłanie CV!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-bez-jezyka-w-amberg/

ID ogłoszenia: 7035f551558c13e3