€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech dla glazurnika na budowie bez języka od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 3, 2020 4:41 am

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla glazurników. Zatrudnienie w Düsseldorf także dla budowlańców bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: do ustalenia w euro

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie prac wykończeniowych, polegających na układaniu glazury, fugowaniu
  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem i zabezpieczeniem powierzchni
  • zadania wykonywane są w łazienkach hotelowych i obiektach użytkowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie zawodowe jako glazurnik, kafelkarz, fliziarz
  • przykładanie się do obowiązków
  • pracowitość, zaangażowanie, solidność
  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • satysfakcjonujące zarobki
  • darmowe śniadania oraz obiady
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/glazurnik-d%C3%BCsseldorf-niemcy,oferta,7685987

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-dla-glazurnika-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 2405f9ed25d47711