€ 9,23 euro brutto/h + dieta

Praca w Niemczech od zaraz dla malarza na budowie w Neubrandenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neubrandenburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Sierpień 18, 2017 2:04 am

Propozycja aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców na stanowisku malarza. Zatrudnienie w Neubrandenburgu do podjęcia do zaraz na budowie przy malowaniu, szpachlowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Neubrandenburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,23 euro brutto na godzinę pracy plus dieta która wynosi 44 euro

Opis stanowiska pracy:

  • zadania o charakterze wykończeniowym, polegające w praktyce na szpachlowaniu, malowaniu oraz tapetowaniu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz przynajmniej do II połowy września
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim lub angielskim na poziomie komunikatywnym

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na czas określony – do połowy września 2017
  • dla pracowników najrzetelniejszych opcja przedłużenia
  • gwarantowane 40 godzin pracy tygodniowo
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysłania wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • praca@arpro.pl z dopiskiem w nagłówku: Praca dla pracowników budowlanych, Neubrandenburg Niemcy

źródło: http://www.praca4u.net/praca-malowanie-szpachlowanie-tapetowanie-neubrandenburg-id797249.html

ID ogłoszenia: 2545995ee809b224