€ 1800-2800 brutto

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na magazynie k. Dortmundu 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 20, 2019 03:52

Dla komisjonerów w okolicach Dortmundu dostępna od zaraz praca w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Od początku września 2019 roku poszukujemy pracowników na stanowisko:

Komisjonera
Operatora wózka widłowego
Miejsce pracy: Unna (okolice Dortmundu)

Praca dla osób zmotywowanych do świadczenia dużej ilości godzin pracy w zamian za wysokie zarobki.

Obowiązki:
o przygotowywanie i kompletowanie zamówień
o przygotowywanie towaru do wysyłki
o komisjonowanie towaru
o dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:
o wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie
o gotowość do podjęcia stałej pracy w systemie 3-zmianowym (zmiany poranne, popołudniowe i nocne) 6 dni w tygodniu
o sumienność, pracowitość, rzetelne wykonywanie zadań
o posiadania auta (min. 1 auto na 2 osoby ze względu na dojazd do miejsca pracy)
o

Oferujemy:
o pracę przy komisjonowaniu i przygotowywaniu towaru do wysyłki
o zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o legalną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
o opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech
o stawkę godzinową 10,50 € brutto/h plus dodatkowe wynagrodzenie za prace w godzinach nocnych i niedzielnych
o dodatek godzinowy 0,50 EUR (jeśli pracowik jest pełen miesiąc w pracy)
o dodatek nocny 25%
o możliwość wypracowywania nadgodzin
o możliwość zameldowania się na terenie Niemiec
o opiekę polskojęzycznego koordynatora i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
o Darmowe zakwaterowania dla chętnych w pierwszych 3 miesiącach pracy (od września do grudnia, od stycznia ok. 150 euro/mc w pokoju jednoosobowym i 75,00 EUR w pokoju dwuosobowym)

Chętnie przyjmiemy pary lub osoby wspólnie przyjeżdżające autem. Pracownik musi mieć zorganizowany własny dojazd do pracy.

Aplikacje: hr-poland@gmx.de

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3575d5b3010e1270