€ 7,00 netto/h + zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2018 03:28

Z bezpłatnym zakwaterowaniem aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Pensja: 7 euro netto na godzinę pracy

Umowa: od zaraz do 31 października 2018

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków
  • prace polegają również na przelewaniu, uzupełnianiu, etykietowaniu i przeliczeniu

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy
  • pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mobilne z prawem jazdy kat.B i własnym autem
  • u jednej na pięć osób wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • zaangażowanie, pracowitość, zręczność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na czas określony – do 31 października 2018
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • praca w systemie 2-3 zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy zlecenie
  • uczciwe zarobki w wysokości 7 netto na godzinę pracy

Aplikacja:

Osoby chętne do pracy proszę o wysyłanie CV na adres: dominika[małpa]forwork.eu

źródło:

www.olx.pl/oferta/poszukujemy-10-osob-do-pakowania-kosmetykow-bez-jezyka-do-31pazdz-CID4-IDvwHoo.html

ID ogłoszenia: 4255b9fe1f15fde4