€ 13,50-15,00

Od zaraz dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja napojów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 16, 2020 3:00 am
  • Wygasa: 16 dni, 19 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Hamburga na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Niemcy praca dla par bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Start: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 13,50 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • aktualnie w fabryce przestrzegane są zaostrzone zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w celu uniknięcia zakażeń koronawirusem
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie opakowań na linię, pakowanie, obsługiwanie maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją
  • odpowiedzialność, solidność, zaangażowanie
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej
  • zdyscyplinowanie
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • odzież roboczą
  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • świadczenia socjalne
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem CV oraz LM, należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-napojow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 3545f88b15bebdaf