€ 2500-2800

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie kafelkarz-glazurnik Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 30, 2018 4:42 am
  • Wygasa: 12 dni, 4 godzin

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kafelkarzy – glazurników na budowie. Zatrudnienie w Osnabrück od zaraz dla pracowników przy wykończeniach i remontach. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Kafelkarz – Glazurnik

Lokalizacja: Osnabrück, Niemcy

Wynagrodzenie: 2500 – 2800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie dla pracowników budowlanych w charakterze glazurnika, kafelkarza
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy remontach i wykończeniach – samodzielne przygotowywanie powierzchni, montaż płytek, dbanie o materiały itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zawodu
  • fachowość
  • prawo jazdy kat.B
  • własna działalność gospodarcza polska lub niemiecka
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz

  • wysokie zarobki wypłacane we wcześniej uzgodnionym terminie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • miejsce zatrudnienia zapewnione odpłatnie
  • współpraca dla osób z własną działalnością
  • możliwość podjęcia stałej pracy lub wyjazdu na krótkoterminowe zlecenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
+491791885310

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-jako-kafelkarz-glazurnik-osnabruck/

ID ogłoszenia: 1625c005042e2589