€ 10/h +zakwaterowanie

Leśnictwo oferta sezonowe pracy w Niemczech bez języka przy choinkach od zaraz Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 26, 2021 1:52 am

Zatrudnienie od zaraz w szkółce leśnej z Karlsruhe przy choinkach. Niemcy praca sezonowa 2021 w leśnictwie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zamieszkanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik przy choinkach

Miasto: Karlsruhe, Niemcy

Pensja: 10 euro brutto dziennie plus zamieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • praca w szkółce leśnej przy drzewkach choinkowych
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie ścinanie, pakowanie, przewóz oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat. B u jednej osoby

Zapewniamy:

  • pełny wymiar godzinowy i duża liczba godzin pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • około 50 godzin pracy tygodniowo
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu za darmo

Aplikacja:

Więcej informacji pod numerem: 511 128 858

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:

www.koszalin.lento.pl/praca-w-niemczech-sezonowa-dla-dwoch-przy,9450489.html

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-choinkach-bez-jezyka-lesnictwo-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 4596176e136c29f5