€ od 2200-2650/mc brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 4, 2020 3:46 am

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: od 2200 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia, stopnia znajomości języka i posiadanych kwalifikacji

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Termin: natychmiast!

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywa się w nowoczesnej fabryce kosmetyków pielęgnacyjnych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie ładu, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość, dostarczanie półproduktów, pakowanie, obsługiwanie oraz konserwowanie urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy a także nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki
  • płatne zamieszkanie w cenie 450 euro miesięcznie dla par, za pokój jednoosobowy 250 euro i za miejsce w pokoju wieloosobowym 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie aktualnego CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/d5/11/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-fabryka-dortmund/

ID ogłoszenia: 6635fc8ced328068