€ 10,50 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zabawek Köln 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 11, 2017 03:22

Od zaraz zatrudnimy osoby chętne do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Ogłoszenie z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy komisjonowanu i rozkładaniu towaru.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Zatrudnienie: do 22 grudnia 2017

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznych – rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów, prace inwentaryzacyjne
  • dbanie o ład i porządek
  • wsparcie w przygotowywaniu zamówień dla klientów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • czynne prawo jazdy kat.B i własny samochód
  • dostępność do 22 grudnia
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka kondycja
  • brak uzależnień – pracownicy nie mogą palić w ciągu pracy

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie na cały okres zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego na miejscu
  • pracę tymczasową od zaraz do 22 grudnia 2017
  • możliwość przedłużenia umowy dla osób rzetelnie wywiązujących się ze swoich obowiązków
  • dodatkowe +50% stawki podstawowej za pracę na zmianie nocnej, w dni wolne i weekendy
  • zniżki na produkty firmowe

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “magazyn z zabawkami, Kolonia 08/17” należy wysłać mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-koln-2017/

ID ogłoszenia: 248598cbb6ec567f