€ 2600 +zakwaterowanie

Berlin od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka rozładunek kontenerów 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: lipiec 29, 2022 01:19

Dla pracowników fizycznych także bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz przy rozładunku-załadunku kontenerów w firmie z Berlina. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Berlin

Start: od zaraz

Zarobki:  2600 brutto/mc +zakwaterowanie

Liczba miejsc: 6

Zadania:

Fizyczna praca w trybie 3-zmianowym przy rozładunku kontenerów z towarem na magazynie logistycznym zlokalizowanym we wschodniej części Berlina.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość
  • dyspozycyjność do podjęcia docelowo stałej pracy
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym w tym na noce
  • mile widziana znajomość niemieckiego oraz doświadczenie w logistyce

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenia + dodatki za pracę na zmiany nocne
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach zapewnione niedaleko miejsca pracy na okres 6 miesięcy
  • codzienny transport firmowym busem
  • możliwość bezpłatnego uczestniczenia w kursach językowych i doszkalających (np. uprawnienia na wózki jezdniowe)
  • liczne benefity pozapłacowe
  • pomoc związaną ze wszystkimi formalnościami, tłumaczeniem dokumentów, nostryfikacją dyplomów, rozliczeniu podatków itp.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Logistyka Berlin 2022, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-rozladunku-kontenerow-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 58662df0885971cf