€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorze truskawek od maja 2020 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Opublikowany: listopad 15, 2019 05:08

Oferujemy zatrudnienie sezonowe od maja 2020 w Bremen dla osób bez znajomości języka. Dam pracę w Niemczech na plantacji owoców przy zbiorze truskawek. Oferta aktualna do sierpnia przyszłego roku.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Start: od maja do połowy sierpnia 2020

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna na plantacji przy ręcznym zbiorze owoców miękkich

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • pracowitość, solidność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od maja 2020

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki
  • możliwość wykonywana prac dodatkowych w gospodarstwie
  • bardzo dobre zarobki
  • dodatki pozapłacowe
  • umowę sezonową od maja do połowy sierpnia 2020 (terminy mogą się trochę różnić w zależności od warunków pogodowych)

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

Beata – 49 1512945 3999

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2020-zbiory-truskawek-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 8115dcdd3b824f69