€ 1450 netto +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla pomocy kuchennej, Dortmund 2021-2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 2, 2021 2:16 am

Restauracja z Dortmundu poszukuje od zaraz kompetentnej osoby do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • prace zlecane na bieżąco np.: praca na zmywaku, włączanie zmywarek, obsługiwanie urządzeń kuchennych, prace porządkowe – mycie blatów, wynoszenie odpadów
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie stanowiska pracy, przynoszenie składników z chłodni itp.

Oczekiwania:

  • motywacja, wychodzenie z inicjatywą, odpowiedzialność
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność do wydajnej współpracy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • samodzielność

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo + premie i dodatki
  • niemiecka umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracodawca zapewnia bezpłatne wyżywienie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz z ubezpieczeniem, urlopem i świadczeniami
  • duża liczba godzin pracy

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-dortmund/

ID ogłoszenia: 131617b29098ccb8