€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki od zaraz, wakacje 2017 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: maksymalnie do 15 września br.
  • Opublikowany: lipiec 28, 2017 04:31

Pilnie szukamy osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze borówki na wakacje 2017. Zatrudnienie od zaraz na plantacji z Hannoveru dla Polaków bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: okolice Hannoveru

Stawka godzinowa: obowiązuje wynagrodzenie na akord lub w niektórych przypadkach 8,60 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz do 10-15 września 2017

Zakres zadań:

  • praca przy ręcznym zbiorze borówki amerykańskiej na dużej plantacji

Wymagania:

  • posiadanie status ucznia/studenta lub emeryta
  • zmotywowanie, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej przy zborach
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • legalne zatrudnienie
  • rodzinne warunki pracy na niewielkiej plantacji
  • zakwaterowanie a także 3 posiłki na dzień

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl@hof-henke.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbior-borowki-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-k-hanoweru/

ID ogłoszenia: 500597a5e6e57183

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki od zaraz, wakacje 2017 Hanower”

  1. 2 osoby są zainteresowane.duże doświadczenie przy zbiorach proszę o kontakt na maila ula261@vp.pl