€ 14,50/h +zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech 2020 bez języka przy odśnieżaniu od zaraz Oberstdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 24, 2019 02:17

Od zaraz zatrudnimy osoby do odśnieżania w Oberstdorfie także bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2020 z bezpłatnym zakwaterowaniem dla Polaków dyspozycyjnych do marca.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Miejsce zatrudnienia: Oberstdorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • jest to fizyczna praca na zewnątrz, wykonywana często przy niesprzyjających warunkach pogodowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie odśnieżanie ręczne oraz z użyciem odśnieżarki ulic, parków, skwerów, parkingów, chodników

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie
  • wytrzymałość
  • zdolność do pracy samodzielnie jak i w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, obowiązującej do marca 2020
  • odzież roboczą
  • dofinansowanie do zakupu obuwia w wysokości 20 euro
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • wparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • w przypadku braku śniegu pracodawca wypłaca postojowe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania wiadomości e-mailowych, na podany poniżej adres e-mail:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: odśnieżanie-Oberstdorf 12/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-odsniezaniu-2020-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 3545e00863b55d7d