€ 13-16/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Hanower 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 28, 2020 4:17 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni drogeryjnej. Od zaraz zatrudnienie bez znajomości języka w Hanowerze przy zbieraniu zamówień dla komisjonerów także bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Wakaty: 5

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości od 13 do 16 euro brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na magazynie hurtowni drogeryjnej
  • pracownik będzie zajmował się rozładunkiem dostaw, przeliczeniami, rozkładaniem na regałach, kompletowaniem i wysyłką zamówień, aktualizowaniem danych, pilnowaniem porządku itp.
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • konieczność przedstawienia nie starszego niż 3 miesiące – zaświadczenia o niekaralności
  • umiejętność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • sumienność, solidność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “magazyn drogeryjny, Hanower 02/20” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-hanower/

ID ogłoszenia: 8595e5788d9b663f