€ 16-18/h netto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla glazurnika-kafelkarza na budowie Hilden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hilden
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2022 2:33 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla glazurników-kafelkarzy. Zatrudnienie w Hilden od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem przy wykończeniach oraz remontach obiektów.

Stanowisko: Glazurnik/kafelkarz – pracownik budowlany

Pensja: od 16 do 18 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hilden, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy przygotowaniu podłoża, rozrobieniu materiałów oraz układanie płytek w formacie 60×30

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub własne auto i prawo jazdy kat. B
  • narzędzia do pracy – konieczne własne
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy glazurnika

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • w pierwszym miesiącu opcja podjęcia zaliczek nawet do 900 euro
  • za długotrwałą współprace bonus na tygodniowe wakacje w wysokości 150 euro
  • zwrot kosztów poniesionych za dojazd do Niemiec
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • bezpłatne lokum zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • zdalną i bezproblemową rekrutację

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu:

  • Kontakt telefoniczny: 730100611
  • e-mail: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-budowie-od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-glazurnika-kafelkarza-w-hilden/

ID ogłoszenia: 164639af5ca32a36