€ od 14,50/h brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz odśnieżanie w Oberstdorfie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberstdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 8, 2022 03:22

Od zaraz tymczasowa, fizyczna praca w Niemczech 2022 przy odśnieżaniu. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka w rejonie Oberstdorfu z zakwaterowaniem darmowym do końca kontraktu na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do odśnieżania

Lokalizacja: Oberstdorf, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • zatrudnienie jako pracownik fizyczny przy odśnieżaniu
  • do zadań należeć będzie odśnieżanie maszynowe oraz z użyciem szufli czy łopat
  • w przypadku braku opadów zlecane będą inne prace fizyczne – sprzątanie parków, garaży, zadania ogrodnicze lub wypłacane będą pieniądze tzw. postojowe

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • przykładanie się do zadań
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • niemiecką, tymczasową umowę o pracę na 6 tygodni
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu pracowniczym
  • uniform służbowy
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sezonowa-odśnieżanie-Oberstdorf 03/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-od-zaraz-oberstdorf-2022/

ID ogłoszenia: 17662267fa5da6e3