€ 2550 +dodatki

Pakowanie perfum Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz dla pakowaczy w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 12, 2023 00:46

W Hanowerze dla pakowaczy dostępna tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu perfum od zaraz. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2550 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Na tym stanowisku pracownik (pakowacz) będzie zajmował się manualnym pakowaniem perfum do nowych pudełek. Praca będzie wymagała od niego również wizualnej kontroli jakości produktów, a także etykietowania i foliowania opakowań.

Oczekiwania:

Osoba zainteresowana tym stanowiskiem powinna posiadać wysoką sprawność fizyczną oraz być zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań. Ponadto, wymagana jest samodzielność w działaniu. Mile widziane jest doświadczenie w pracy związanym z pakowaniem produktów oraz znajomość języka niemieckiego.

Zapewniamy:

Firma zapewnia osobę z polskim pochodzeniem, która służy pomocą w trudniejszych sytuacjach. Pracownik otrzyma niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia oraz pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Dostępne jest również zakwaterowanie na miejscu, jednak jest ono odpłatne i wynosi 300 euro miesięcznie od jednej osoby. Pracownik otrzyma także premie i dodatki za frekwencję, prezenty świąteczne oraz dostęp do darmowego parkingu. Firma zapewnia rzetelne wdrożenie pracownika w zadania oraz liczne szkolenia.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 04/2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-pakowaniu-perfum-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 951645d68b7aa73e