Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2550-2850 brutto

Produkcja kosmetyków od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2023 00:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Produkcja kosmetyków od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka, Düsseldorf

Opis

Również dla par bez znajomości języka w fabryce z Düsseldorf od zaraz do podjęcia stała praca w Niemczech przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała. Zakwaterowanie dostępne bezie na miejscu za opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji kosmetyków

Liczba miejsc do obsadzenia: 6 (lub 3 pary)

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2550-2850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Firma poszukuje kandydata na stanowisko w nowoczesnej fabryce, gdzie będzie odpowiedzialny za produkcję kosmetyków pielęgnacyjnych poprzez kontrolowanie procesu na linii produkcyjnej, zapewnienie wysokiej jakości produktów, pakowanie oraz zdejmowanie gotowych produktów z taśmy i ich wstępne magazynowanie. Praca wymaga zaangażowania i dokładności, a także zdolności do pracy w zespole.

Oczekiwania:

Pracodawca poszukuje kandydata, który potrafi szybko przyswoić nową wiedzę i jest gotów podjąć pracę od zaraz. Wymagana jest dyscyplina, zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków. Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie traktowane jako dodatkowy atut. Mile widziana jest także znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

W ramach pakietu socjalnego firma zapewnia wysokie wynagrodzenie oraz opiekę rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy. Pracownik będzie miał możliwość uczestniczenia w szkoleniach, co pozwoli na rozwijanie swoich umiejętności zawodowych. Ponadto, firma zorganizuje zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach w cenie 400 euro dla pary lub 250 euro dla osoby samotnej. W miejscu pracy panuje przyjazna, zgrana atmosfera, co pozwoli pracownikowi poczuć się dobrze. Pracownik otrzyma również dodatki do pensji podstawowej oraz będzie miał szansę na podnoszenie swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/d6/04/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-dla-par-w-fabryce-z-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 476441b18a7a03f

   

ilość wszystkich wyświetleń: 298, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.