€ 2085/mc brutto

Bez języka dla par praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu ciastek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 11, 2020 4:16 am

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf dla par bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej w nowoczesnym zakładzie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wakaty: 12

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 2085 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali fabrycznej w temperaturze pokojowej
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości a także ręczne pakowanie ciastek
  • praca przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pracowitość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat
  • odpłatne zamieszkanie, koszt to 400 euro miesięcznie + media
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Zgłoszenie z CV należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/a5/12/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 685fd091154ae5a