€ 13,25/h +zakwaterowanie

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka w sklepie od zaraz wykładanie towarów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 5, 2021 5:07 am
  • Wygasa: 6 dni, 4 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par przy wykładaniu towarów na półki w sklepie. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Berlinie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sklepowy – pomocnik

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pomocnik w sklepie wielkopowierzchniowym znanej sieci
  • prace o charakterze fizycznym przy sprzątaniu półek, kontroli towarów oraz wykładaniu towarów
  • inne zadania mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B – wystarczy jedno na parę
  • dobra kondycja fizyczna
  • energiczność, pracowitość, zaangażowanie
  • motywacja, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na cały okres trwania umowy – dobre warunki
  • pomoc koordynatora Polaka
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy relokacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zwrot kosztów za przejazd do Niemiec – na podstawie paragonów/biletów

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref.: fiz/a4/01/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-praca-niemcy-w-sklepie-od-zaraz-wykladanie-towaru-berlin/

ID ogłoszenia: 335ff2de70452bb