€ 12,50/h +zakwaterowanie

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka 2020 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 24, 2020 05:17

Tymczasowe zatrudnienie 2020 w Bremen dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku żywej maskotki. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w dziale promocji z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie pracy fizycznej w stroju maskotki
  • zadania polegają na obsłudze eventów, rozdawaniu ulotek w centrach handlowych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane umiejętność aktorskie

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • bezpłatne przejazdy
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarza
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka Berlin 01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-w-berlin/

ID ogłoszenia: 4995e2a0487c2ab2