€ 12,65 brutto+dieta

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji foteli samochodowych bez języka, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 13, 2023 2:37 am

Fabryka z okolic Hanoweru poszukuje chętnych do pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka przy produkcji foteli samochodowych – zadania głównie tapicerskie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Pensja: 12,65 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna na pokrycie kosztów zamieszkania w wysokości 10 euro netto, podwyżka po 6 tygodniach, kolejna po 3 miesiącach aż do 16 euro brutto na godzinę pracy po pół roku zatrudnienia

Lokalizacja: okolice Hanoweru (Stadthagen) – Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 160 mężczyzn

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym przy linii
  • jest to praca na produkcji siedzeń do przyczep kempingowych
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem prostych zadań tapicerskich oraz naciąganiem materiały na obicia

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy + własny samochód
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

Oferujemy:

  • zamieszkanie 15-18 km od fabryki w 2 osobowych pokojach z dostępem do kuchni i łazienki
  • NIE MA ZWROTU KOSZTÓW DOJAZDU DO ZAKŁADU PRACY
  • 6 dni pracy tygodniowo po 7,5 godziny dziennie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej, podpisanej z agencją pracy tymczasowej
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • prawo do płatnego urlopu – 2 dni na miesiąc
  • po 2 tygodniach możliwość pobierania zaliczki
  • uniform służbowy oraz obuwie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości SMS o treści:

“Niemcy praca” na numer: 509-100-180

źródło: http://pracomania.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 20863bc9f5122bcb