€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka glazurnik-płytkarz na budowie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 15, 2020 02:39

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Oferta dla glazurnika-kafelkarza bez znajomości języka k. Berlina. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania i formalnościach.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany – Glazurnik/Płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych o charakterze wykończeniowym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie płytek i glazury

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • precyzja pracy
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie z zorganizowaniu miejsca zamieszkania, a także pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech na podstawie własnej gewerbe
  • pewne i terminowe wypłaty
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 0049 1743975762

Można również wysyłać zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • ausbau@sanierungabc.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-glazurnik-plytkarz-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 725f5d42ee2cb01