€ 9-11/h netto

Bez języka na budowie przy rozbiórkach praca Niemcy od zaraz Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2021 2:43 am
  • Wygasa: 6 dni, 4 godzin

Oferujemy zatrudnienie dla budowlańców bez znajomości języka w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 9-11 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy rozbiórkach
  • zadania wykonywane będą w grupie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie burzenie ścianek działowych, demontaż armatury, drzwi, okien,
  • obsługa narzędzi i sprzętu budowlanego zgodnie z przeznaczeniem
  • prace porządkowe i inne zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • zdolność obsługi narzędzi budowlanych – szlifierki kątowej, udarowych młotów wyburzeniowych itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • pracę dla niemieckiej firmy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie – meldunek
  • narzędzia budowlane
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 517143017

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-rozbiorkach-na-budowie-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 80960816e2bf0619