€ 10,15/h +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie od zaraz dla pomocników Hambrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hambrücken
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: listopad 13, 2020 04:59

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocników bez znajomości języka na budowie. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Hambrücken z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Hambrücken, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, 16.11

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych, polegających na montażu metalowych fasad oraz dachów
  • obowiązkiem będzie noszenie, przenoszenie konstrukcji metalowych
  • głównie nieskomplikowane prace niewymagające doświadczenia i wykonywane w zespołach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak lęku wysokości i możliwość pracy na wysokościach
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podjęcia zatrudnienia na stałe

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • opcja podjęcia współpracy na dłużej
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od 12 lub 16 listopada 2020

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomocnik-ogolnobudowlany-niemcy-praca-bez-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-hambrucken/

ID ogłoszenia: 1395fad0e16e0e0f