€ 9,19/h netto

Zbiory malin, truskawek Niemcy praca sezonowa bez języka Bremen maj 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2019 04:46

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od maja przy zbiorach truskawek i malin. Ogłoszenie z Bremen na wakacje 2019 dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 9,19 euro netto na godzinę pracy brutto

Termin: od 15 maja do 20 lipca 2019

Obowiązki:

  • praca w gospodarstwie przy zbiorach malin i truskawek

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet, osób na utrzymaniu, studentów, rencistów
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pojawienia się osobiście w siedzibie firmy aby podpisać umowę
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od 5 maja do 20 lipca 2019
  • pracę sezonową
  • płatne lokum zapewnione przez pracodawcę, koszt to 6 euro za dzień
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail, na adres:

  • biuro@kamal.info.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorze-malin-truskawek-bremen-2019/

ID ogłoszenia: 5215ca67cb439200

Linki sponsorowane