€ 9,50 - 10,00/h + premie

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz w Bielefeld przy pakowaniu płyt CD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Opublikowany: Wrzesień 4, 2018 1:30 am

Firma z Bielefeld poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech 2018 przy pakowaniu gier – płyt CD, DVD także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Bielefeld, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 do 10 euro na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem płyt różnego rodzaju

Oczekiwania:

  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat.B i własne auto
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu

Zapewniamy:

  • wsparcie formalno prawne
  • zarobki w wysokości od 9,50 do 10 euro na godzinę pracy plus premie
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu tygodnia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wyjazdy organizowane co 2 tygodnie
  • rzetelne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • pracodawca zapewnia dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do miejsca pracy
  • opieka koordynatora
  • możliwość regularnego zjeżdżania do Polski
  • opcja pracy w nadliczbowych, dodatkowo płatnych nadgodzinach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz (przycisk aplikuj):

euro-kontakt.eu/jobs/pakowacz-niemcy

ID ogłoszenia: 9355b8db3d82a457