€ 3000-3500/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy wykończeniach na budowie Hürth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hürth
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:26 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w rejonie Hürth dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca wymaga doświadczenia i odpowiednich umiejętności.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Wynagrodzenie: od 3000 do 3500 €

Miejsce zatrudnienia: Hürth, Niemcy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy wykończeniach wnętrz
  • zadania będą polegać na tapetowaniu, szpachlowaniu, malowaniu oraz układaniu podłóg

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia –  nie jest to praca dla pomocników!
  • pełna samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • posiadanie działalności gospodarczej polskiej lub niemieckiej
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • przejazdy do pracy
  • opcja zorganizowania zakwaterowania na miejscu
  • zatrudnienie przez cały rok
  • wynagrodzenie wypłacane od wykonanej pracy i zgodnie z kwalifikacjami i umiejętnościami – pensja obliczana jest za pracę! Podana kwota jest stawką orientacyjną!
  • zatrudnienie od zaraz dla fachowców

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • Topbau2020@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-od-zaraz-w-hurth/

ID ogłoszenia: 6265fbf684c6204c