€ 8,84/h lub na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory truskawek, malin, borówek od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: Lipiec 1, 2019 4:53 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech także bez znajomości języka przy zbiorze borówek, malin i truskawek. Zatrudnienie od zaraz na plantacji z Hamburga dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców miękkich

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: obowiązują stawki akordowe, lub godzinowe w wysokości 8,84 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca sezonowa na plantacji przy zbiorach owoców – truskawek, malin oraz borówek

Oczekiwania:

  • wiek minim 18 lat
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę po 4 do 8 godzin na dzień w zależności od pogody i wysypu owoców
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • przejazdy busem firmowym
  • w tygodniu pracownikowi przysługuje jeden dzień wolny – ustalany odgórnie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • Tel: 0049 45 4184 09 16 – możliwa rozmowa w języku polskim

Zainteresowanych zapraszamy również do przysłania aplikacji na adres:

  • arbeit@frische-erdbeeren.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-malin-truskawek-borowek-hamburg/

ID ogłoszenia: 3765d1539252706e