€ 13,50/h brutto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na myjni samochodowej od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 24, 2019 4:16 am

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na myjni samochodowej w Berlinie przy myciu oraz sprzątaniu aut.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wakaty: 5

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • odkurzanie wnętrz, wycieranie kurzy, mycie szyb od wewnątrz, wyjmowanie, trzepanie oraz mycie dywaników, pielęgnowanie plastików itp.
  • pracownik będzie mył, woskował i polerował auto z zewnątrz
  • inne zadania zlecane zgodnie z potrzebą

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dokładność, skrupulatność, energiczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • dostęp do świadczeń
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-berlin/

ID ogłoszenia: 5885d8914ac664b3