€ 4000-4500 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu po zgonach w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2020 04:56

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu po zgonach. Zatrudnienie od zaraz w polskiej firmie z zakwaterowaniem zorganizowanym dla na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Berlin (siedziba firmy)

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: na początek 4000 – 4500 euro brutto miesięcznie zależne od doświadczenia oraz kwalifikacji, osoba już pracująca w branży może liczyć nawet na 5000 euro brutto na początek.

Umowa: pierwsza na okres próbny jednego miesiąca, potem stała

Zadania:
Sprzątanie mieszkań, domów, sklepów i innych obiektów po zgonach, zabezpieczanie materiałów biologicznych do utylizacji, dezynfekcja powierzchni z użyciem bardzo silnej chemii, ozonowanie, zrywanie parkietów, tapet, niekiedy nawet tynków, dezodoryzacja mieszkania etc. Zadania wykonywane są w specjalistycznych kombinezonach z nałożoną maską gazową. Zachowane muszą być najwyższe normy bezpieczeństwa i higieny. Praca z uwagi na utrudnione oddychanie (maska) jest tak samo ciężka fizycznie, jak i psychicznie.

Z uwagi na panującą pandemię nic się w firmie nie zmieniło, nadal pracujemy w maskach i kombinezonach z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa

Wymagania:
– mocna psychika oraz bardzo dobra kondycja fizyczna (wydolność)
– mile widziane osoby pracujące w rzeźniach, domach pogrzebowych oswojone z widokiem krwi
– prawo jazdy kat.B jest pożądane
– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie największym plusem kandydata
– język niemiecki mile widziany, docelowo trzeba się będzie go nauczyć
– dyspozycyjność w nienormowanych godzinach (czasami zdarzają się zlecenia nocne, weekendowe oraz w dni świąteczne)
– oferta adresowana głównie do Panów, ale jeśli Panie podołają takim zadaniom jesteśmy otwarci na kandydaturę od płci pięknej

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki finansowe
– 2-tygodniowe szkolenie wdrażające do pracy dla osób bez doświadczenia
– umowa z legalnie działającą, niemiecką firmą na niemieckich warunkach
– docelowo stała umowa o pracę po pozytywnym przejściu okresu próbnego (3 miesiące)
– wszystkie niezbędne środki do pracy w tym ubranie robocze spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa
– tymczasowe mieszkanie na pierwszy miesiąc pracy (koszt ok 250 euro) po tym okresie firma zapewnia pomoc w samodzielnym wynajęciu lokum

O nas:

Jako firma na rynku niemieckim jesteśmy obecni od 2017 roku, posiadamy jednak doświadczenie nabyte w Polsce. Wyróżniamy się szybkością działania, profesjonalnością oraz konkurencyjną na niemieckim rynku ceną. Dzięki temu odnotowujemy stały wzrost zainteresowania naszymi usługami. Działamy głównie na terenie wschodnich landów.

Aplikacja:

Osoby, które uważają, że poradzą sobie w takiej pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

postmortem.berlin@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z najlepszymi kandydatami. Szczegóły zatrudnienia, zakwaterowanie etc. do ustalenia na dalszym etapie rekrutacji.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-po-zgonach-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 6885f56baf86128b

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu po zgonach w Berlinie”

  1. czy w okręgu NRW posiadacie również zlecenia ,pracę , był bym chętny na współpracę.