€ 9,96-12,65/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji foteli do AUDI w Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 2, 2019 06:06

Fabryka z Ingolstadt poszukuje pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy montażu foteli samochodowych dla marki AUDI. Zakwaterowanie zapienione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji siedzeń AUDI

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Pensja: stawka godzinowa wzrasta systematycznie wraz ze stażem pracy, start od 9,96 euro brutto na godzinę, po 15 miesiącach stawka sięga 12,65 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: do podjęcia od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w fabryce produkcyjnej zajmującej się wytwarzaniem fotelu samochodowych marki AUDI
  • obowiązkiem będzie wykonywanie wszelkich zadań związanych z montażem, obsługą narzędzi oraz elektronarzędzi, kontrolą jakości, pakowaniem itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • dobra sprawność fizyczna, zwinność, energiczność
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • za pracę w godzinach nocnych +25% stawki
  • pracodawca zapewnia dodatek do paliwa w wysokości 5 € przez pierwsze 3 miesiące
  •  płatne zakwaterowanie za 320 euro miesięcznie od osoby na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie CV na adres:

  • cv@info-pl.de

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerami: 666017064 / 666 015 872

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/produkcja-siedzen-audi/

ID ogłoszenia: 6965dbccc1d6a86e