€ 2200/mc brutto

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka pakowanie przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 3, 2021 02:26

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek solonych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa, powtarzalna praca przy pakowaniu przekąsek solonych
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie również przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • możliwość wykonania badań w niemieckim sanepidzie za 25 euro
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność zarządzania czasem pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę od zaraz
  • gwarancja rozwoju
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • pro pracowniczy zakład pracy
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • opcja pobierania zaliczek
  • środki ochronne
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie odpłatne, koszt to 250 euro od osoby lub 400 euro od pary miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w tytule: „Pakowanie przekąsek – 11/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-przekasek-na-produkcji-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 45861a9015201e54