€ 10,45/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz bez języka zbiory borówki 2022 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2022 01:44

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorach owoców borówki. Zatrudnienie na plantacji w Bremen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie z obiadami i kolacjami.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów borówki

Termin: od 10 lipca 2022

Umowa: do 31 sierpnia 2022

Pensja: 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorze borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • dostępność od 10 lipca
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wydajność, pracowitość

Zapewniamy:

  • bardzo dobrą organizację miejsca pracy i życia na miejscu
  • zapewnione zamieszkanie w nowych, dobrze wyposażonych kontenerach mieszkalnych, cena zależna od ilości osób
  • na miejscu odpłatny obiad i kolacja w cenie 3,57 euro dziennie – gotuje kucharka z Polski

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 736 158 799

Kontakt dostępny jest w godzinach od 9:00 do 15:00

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-zbiorach-borowki-od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-w-bremen-2022/

ID ogłoszenia: 79262b0932749895