€ 11-12/h netto

Praca w Niemczech na budowie od zaraz przy wykończeniach-remontach dla malarzy Oberthulba

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Oberthulba
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2019 04:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach na stanowisku malarza. Zatrudnienie dla Polaków w Oberthulba przy malowaniu wnętrz.

Stanowisko: Pracownik przy remontach i wykończeniach – malarz

Lokalizacja: Oberthulba, Niemcy

Wynagrodzenie: 11 do 12 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • prace budowlane typu szpachlowanie, gruntowanie, szlifowanie, malowanie, kładzenie tapet

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy B + E oraz możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność, solidność
  • pełna samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • dobre warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl

w nagłówku e-maila należy wpisać: „Malarz / Wykończenia imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: 514 630 888

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-przy-wykonczeniach-na-budowie-dla-malarzy-od-zaraz-oberthulba/

ID ogłoszenia: 565ca6656c4b001