€ 14,00 €/h +dodatki

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie art. spożywczych w Waldenburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldenburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 19, 2023 00:57

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla komisjonerów na magazynie hurtowni w rejonie Waldenburg. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletacji towarów. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu za opłatą.

W magazynie sklepu spożywczego będziesz zajmować się kompletacją zamówień i przygotowaniem ich na czas do bezpiecznego transportu. To praca na kilku strefach temperaturowych – mroźni, chłodni i w dziale produktów suchych.

Zmiana zazwyczaj planowana jest od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku, z możliwością dodatkowej pracy w soboty lub w nadgodzinach.

Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności. Proces rekrutacji przebiega zdalnie, więc wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.

Uwierz, znamy się na rzeczy. Co roku zatrudniamy nawet 15 000 nowych pracowników – dołącz do nich!

Benefity

Wynagrodzenie na czas

Zorganizowane zakwaterowanie

Bezpłatne Wi-Fi

Zorganizowany transport do/z pracy

Ubezpieczenie pracownicze

OBOWIĄZKI

Kompletowanie zamówień na słuchawce (pick by voice) przy użyciu wózków elektrycznych

Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

WYMAGANIA

Gotowość do pracy przez okres świąteczny oraz między świętami a Nowym Rokiem

Mile widziane prawo jazdy

Mile widziane doświadczenie na wózku elektrycznym z platformą dla kierowcy

Mile widziana znajomość j. angielskiego

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: www.ottoworkforce.pl/home/jobs/10540?lang=pl-pl

ID ogłoszenia: 779646245c34b421