€ od 13/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie hurtowni z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:27 am

Zatrudnienie od zaraz w Poczdamie z bezpłatnym zakwaterowaniem. Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie hurtowni z zabawkami przy kompletowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • zbieranie oraz pakowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • przyjmowanie dostaw, ich kontrola i rozkładanie w odpowiednie miejsca
  • pilnowanie porządku na magazynie oraz w dokumentach
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji i liczne szkolenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu – odległość do magazynu to ok. 2 km
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Hurtownia zabawek | Poczdam 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-zabawkami-poczdam/

ID ogłoszenia: 5125fbfdce2cf648