€ 10,62/h +dieta

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji foteli samochodowych, Neuburg an der Donau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuburg an der Donau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 19, 2021 02:29

Od zaraz w Neuburg an der Donau legalna praca w Niemczech przy produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w fabryce bez znajomości języka z możliwością zakwaterowania na miejscu w dobrych warunkach.

Preferowane zgłoszenia od mężczyzn z własnym samochodem.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Neuburg an der Donau koło Ingolstadt, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Pensja: 10,62 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna wysokości 8 euro na pokrycie kosztów zamieszkania, stawka wzrasta ze stażem pracy (docelowo 16/h + dieta)

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało naciąganie materiału na obicia, przycinanie gąbek, dokręcanie
  • śrub z użyciem wkrętarek
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej
  • praca wymaga dużej zręczności – po pierwszym tygodniu możliwy ból nadgarstków, zanim ręce przyzwyczają się do powtarzalnych ruchów

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od mężczyzn z własnym środkiem transportu
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach pracowniczych z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni, odległość od zakładu to ok 13 km, dojazd własny
  • praca 5 dni w tygodniu po 7,5h
  • system na dwie zmiany
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisanej z niemiecką agencją
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop w wymiarze 2 dni na miesiąc
  • raz w miesiącu wypłacanie wynagrodzenia
  • po 2 tygodniach możliwość pobrania zaliczki
  • odzież roboczą oraz obuwie
  • pracownik musi zorganizować przejazd do Niemiec samodzielnie

Uwaga! Dla niektórych pracowników istnieje możliwość przeniesienia do Stadthagen koło Hanoweru, gdzie są wyższe stawki godzinowe)

Aplikacja:

Proszę o przesłanie WIADOMOŚCI SMS o treści:

  • osoby z własnym samochodem: “Niemcy z autem”
  • osoby bez samochodu: “Niemcy praca”

na numer: 516-336-998

źródło oraz więcej informacji:

www.pracomania.pl

ID ogłoszenia: 27602b0ddb42dd5