€ 10/h + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca sezonowa dla par bez języka w leśnictwie przy choinkach Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 26, 2018 03:16

Dla par od zaraz do podjęcia sezonowa praca w Niemczech 2018. Zatrudnienie na terenie Hamburga bez znajomości języka w leśnictwie przy choinkach z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin lub Hamburg + okolice, Niemcy

Obowiązki:

  • jest to praca o charakterze fizycznym w szkółce leśnej przy sortowaniu i pakowaniu drzewek choinkowych
  • do zadań należeć będzie również wykonywanie prac porządkowych
  • pracownik może zostać przydzielony do prac ogrodniczych, polegających na sadzeniu drzewek, roślin oraz kwiatów i pielęgnacji trawników

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie dokumentu potwierdzającego 30 dniowy okres ubezpieczenia zdrowotnego w PL
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie w wysokości 80% na pokrycie kosztów zakwaterowania
  • zdalne załatwienie spraw formalnych
  • atrakcyjne premie za polecanie pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/lesnictwo

www.ipf.jobs/job_offers/pomocnik-lesny-praca-przy-pielegnacji-ogrodow/

ID ogłoszenia: 6225bce7a9730214