€ 11,25/h brutto + bonus

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka sortowanie owoców Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 26, 2018 3:13 am

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe w Berlinie przy sortowaniu owoców na linii produkcyjnej w firmie dystrybucyjnej.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 11,25/h brutto + 150 euro dodatki na pokrycie kosztów mieszkania

Liczba wakatów: 12

Zatrudnienie: do 21 grudnia 2018

Zakres zadań:

  • praca stojąca przy taśmociągu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie i układanie owoców egzotycznych

Oczekiwania:

  • zaradność, zdyscyplinowanie, punktualność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość pracy zmianowej
  • bezkonfliktowość
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • świetne zorganizowanie
  • dostępność od zaraz do 21 grudnia

  • na miejscu zakwaterowanie w samodzielnych pokojach z wc i prysznicem w cenie 300 euro miesięcznie
  • pracownik może korzystać z internetu po wifi i wspólnej kuchni
  • umowę tymczasową do 21 grudnia 2018

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu owoców | Berlin 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-owocow-berlin/

ID ogłoszenia: 3565bcc6544dfc46