€ od 14,50/h brutto

Od zaraz dla par praca Niemcy przy pakowaniu czekoladek bez języka, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: listopad 17, 2023 02:37

Dla par pakowaczy w fabryce z Drezna do podjęcia od zaraz słodka praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie bez znajomości języka będzie możliwe, a zakwaterowanie na miejscu dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn pakujących, służących do umieszczania słodkich delicji, takich jak czekoladki i praliny, w opakowaniach lub foliowych torebkach. Dodatkowo, będzie nadzorować jakość produktów na różnych etapach produkcji, kontrolując wagę, jakość i wygląd. Do obowiązków będzie również należało ręczne pakowanie słodyczy do pudełek lub plastikowych wkładek oraz naklejanie etykiet na opakowania tych pyszności.

Wymagania:

W naszym zakładzie poszukujemy osób, które sprawnie radzą sobie w sytuacjach wymagających wysokiej efektywności i szybkich decyzji. Chociaż doświadczenie w branży spożywczej jest mile widziane, nie jest konieczne. Kluczowe jest gotowość kandydata do podjęcia pracy od zaraz. Stawiamy duży nacisk na motywację i gotowość do rozwoju. Oczekujemy umiejętności efektywnej pracy zespołowej, sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki. Znajomość języka obcego może być atutem, ale nie jest wymagana.

Oferujemy:

Nasi pracownicy otrzymają wszechstronne szkolenie na początku zatrudnienia i pracować będą w elastycznym systemie zmianowym. Istnieje możliwość przedłużenia umowy o pracę po okresie próbnym, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne oraz wsparcie polskojęzycznego rezydenta, co ułatwia proces adaptacji i rozwiązywania ewentualnych problemów komunikacyjnych. Dodatkowo, oferujemy zakwaterowanie na terenie zakładu, dostępne zarówno dla pojedynczych pracowników, jak i par, co redukuje koszty życia i zapewnia komfortowe warunki mieszkalne.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Drezno 11/23″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-czekoladek-od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 540655676240025d