€ 9,50/h brutto

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów 2021 Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain am Lech
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 9, 2021 05:06

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech do kwietnia 2021 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Rain am Lech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Miejsce: Rain am Lech, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od kwietnia do czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa w gospodarstwie przy zbiorach szparagów
  • inne prace np. na hali przy sortowaniu oraz przycinaniu zbioru

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę o pracę podpisaną bez pośredników
  • darmowe pośrednictwo pracy
  • ubezpieczenie pracownicze od pierwszego dnia
  • bezpłatną usługę prania oraz suszenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w kontenerach mieszkalnych 2 osobowych
  • opcja korzystania ze sklepiku z napojami znajdującego się na terenie gospodarstwa
  • zapewnione przejazdy do supermarketu dwa razy w tygodniu
  • możliwość pobierania zaliczek
  • darmowy przejazd do lekarza

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt w dniach od poniedziałku – piątku od 8 do 20 pod numerem, można również poprzez WhatsApp:

  • 0049 151 72701929

Kontakt do Pani w Polsce: 12 284 51 75 od pon-pt od 8 do 10 i od 19 do 21 oraz w soboty od 8-10

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2021-w-rain-am-lech/

ID ogłoszenia: 53060216fcdc5167