€ 13,40/h+dieta, zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach Köln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 26, 2022 01:24

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie od zaraz w firmie z Kolonii możliwe bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie oraz dietę za każdy dzień roboczy.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy + dieta w wysokości 15 euro netto za każdy dzień pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 12

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy przeprowadzkach
  • zadania wykonywane są zespołowo
  • obowiązkiem będzie przenoszenie mienia klienta, demontaż mebli, załadunek na samochód dostawczy, rozładunek, zabezpieczanie, montaż na miejscu
  • praca z towarami ciężkimi – meblami, sprzętem elektronicznym, AGD, RTV, akcesoriami itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • czynne prawo jazdy kat. B lub C
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • energiczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • pełna punktualność
  • samodyscyplina
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • niemiecką umowę o pracę
  • przyjazny zespół
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • darmowe zamieszkanie
  • świadczenia socjalne
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 08/2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 83362deb3a16c56b