€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy od zaraz dla par i grup 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy wschodnie
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2020 04:09

Dla par i grup pakowaczy aktualna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2020 dostępne od zaraz także bez znajomości języka w rejonie wschodniej części kraju. Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Niemcy Wschodnie

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac pomocniczych, np.: pakowanie oraz przeprowadzanie kontroli jakości słodyczy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pełna mobilność – para/grupa/osoba musi mieć własne auto do dojazdów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • pełny etat
  • zapewniona duża liczba godzin
  • zatrudnienie od czerwca do marca
  • opcja otrzymania zwrotu podatku do 1500 euro
  • na miejscu zorganizowane umeblowane i wyposażone mieszkanie z internetem
  • urlop w wymiarze 24 dni rocznie
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • bardzo dobre zarobki oraz atrakcyjne dodatki i premie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/slodycze-de

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0/

ID ogłoszenia: 7075ed97c69b172b