€ 9,10/h brutto + zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorze warzyw od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 5, 2018 4:56 am

Aktualnie poszukujemy osób do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze pietruszki, koperku, szczypiorku. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie bez języka dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie polowym przy zbiorze warzyw – szczypiorku, koperku, pietruszki
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za pracę na hali przy sortowaniu warzyw
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • otwartość, komunikatywność
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy sezonowej
  • brak problemów ze zdrowiem
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach

Oferujemy:

  • tanie lokum w pobliżu miejsca zatrudnienia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o kontakt drogą mailową:

  • arbeit@malzahn-gartenbau.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-warzyw-polowych-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 6465bb686ff9cf9c