€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka 2019 Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Straelen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2019 00:54

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka w ogrodnictwie 2019. Zatrudnienie w Straelen przy kwiatach w szklarni. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach

Miasto: Straelen, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy zatrudnienia na sezon
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę w ogrodnictwie – jest to między innymi rozdzielanie sadzonek, przesadzanie kwiatów, pielęgnowanie, ścinanie, pakowanie, przygotowywanie kompozycji, oczyszczanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od pań

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • darmowe przejazdy pomiędzy pracą a zakwaterowaniem
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych
  • przyjemną atmosferę
  • pomoc opiekuna Polaka
  • zatrudnienie na legalnej umowie od zaraz
  • atrakcyjne warunki finansowe

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • +48 957 579 757

Dzwonić można od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-kwiatach-straelen-2019/

ID ogłoszenia: 8605d2ccd476cae6