€ 10,19/h brutto + prowizja

Bez języka praca w Niemczech od zaraz jako kierowca kat.B dostawca pizzy Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: bezterminowo
  • Opublikowany: styczeń 11, 2019 07:15

Restauracja-pizzeria z Düsseldorf poszukuje od zaraz dostawców-kierowców kat.B do pracy w Niemczech przy rozwożeniu jedzenia. Zatrudnienie bez znajomości języka ze zorganizowanym zakwaterowaniem.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 10,19 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki i prowizje od dostawy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na zlecenie włoskiej restauracji na stanowisku kierowcy kat.B przy rozwożeniu dań gotowych – głównie pizzy i makaronów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wydawaniem zamówień, pobieraniem opłat i wydawaniem reszty oraz dowodu zakupu

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • sumienność, niezawodność, zorganizowanie
  • chęć do nauki języka niemieckiego
  • gotowość do rozpoczęcia nauki języka już w domu – pracownik otrzyma listę zwrotów do wyuczenia
  • odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność do pracy z ludźmi

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • wysokie zarobki
  • płatne zakwaterowanie zapewnione dla pracowników na miejscu, koszt to 150 euro miesięcznie
  • auto służbowe w typie VW UP

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 415c37c265662b0

Linki sponsorowane